Killfile (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Node
kk: Түйін

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.
