Killfile (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Node
lv: Mezgls

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.
