Killfile (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.
