Killfile (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Date
de: Datum

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Node
de: Beitrag

en: The update has been performed.
de: Die Aktualisierung wurde durchgeführt.

en: Undelete
de: Wiederherstellen

en: Node Revision
de: Beitragsversion
