Killfile (7.x-1.4) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Content
gd: Susbaint

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Date
gd: Ceann-là

en: User ID
gd: ID a' chleachdaiche

en: Node
gd: Nòd

en: The update has been performed.
gd: Chaidh an t-ùrachadh a choileanadh.
