Killfile (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: User ID
jv: ID panganggo

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.
