Killfile (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: The update has been performed.
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ
