Killfile (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Node
ne: नोड

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो
