Killfile (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Node Revision
nl: Noderevisie
