Killfile (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.
