Killfile (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Node
eo: Nodo

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.
