Killfile (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Node
is: Nóða

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.
