Killfile (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។
