Killfile (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Node
ml: നോഡ്
