Killfile (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Node
az: Material

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.
