Killfile (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།
