Killfile (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Node
es: Nodo

en: The update has been performed.
es: Se ejecutó la actualización.
