Killfile (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Node
hi: नोड

en: The update has been performed.
hi: सुधार किया गया है।
