Killfile (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Node
hy: Նոդ

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:
