Killfile (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Node
ur: نوڈ

en: The update has been performed.
ur: تجدید کا عمل مکمل ہوا۔
