Kiss Insights (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Not enabled
ast: Ensin activar
