Kiss Insights (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Not enabled
be: Ня ўключаны
