Kiss Insights (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Add to every page except the listed pages.
el: Να προστίθεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Add to the listed pages only.
el: Να προστίθεται στις παρακάτω σελίδες μόνο.

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες
