Kiss Insights (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Add to every page except the listed pages.
fi: Lisää kaikille paitsi listassa oleville sivuille.

en: Add to the listed pages only.
fi: Lisää vain listassa oleville sivuille.

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille
