Kiss Insights (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Layout
gl: Disposición

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Not enabled
gl: Desactivado
