Kiss Insights (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Layout
he: פריסה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Add to every page except the listed pages.
he: הוסף לכל עמוד מלבד העמודים שברשימה.

en: Add to the listed pages only.
he: הוסף לעמודים שברשימה בלבד.

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים
