Kiss Insights (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Layout
hu: Elrendezés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Add to every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Add to the listed pages only.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz
