Kiss Insights (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Layout
ja: レイアウト

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Not enabled
ja: 無効

en: Add to every page except the listed pages.
ja: リストに記載したページ以外のすべてのページに加える

en: Add to the listed pages only.
ja: リストに記載したページにのみ加える

en: Add tracking to specific pages
ja: トラッキングを加える特定ページ
