Kiss Insights (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
