Kiss Insights (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە
