Kiss Insights (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams
