Kiss Insights (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Not enabled
lv: Nav iespējots
