Kiss Insights (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Layout
nl: Lay-out

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Add to every page except the listed pages.
nl: Toevoegen aan alle pagina's behalve de genoemde pagina's.

en: Add to the listed pages only.
nl: Alleen aan genoemde pagina's toevoegen.

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen
