Kiss Insights (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Layout
ru: Макет

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ru: Вводите по одному внутреннему пути Drupal на строку. Символ '*' заменяет любое количество символов. Например, введите %blog для обзорной страницы блогов, %blog-wildcard для всех персональных блогов. %front - главная страница.

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Add to every page except the listed pages.
ru: Добавлять ко всем страницам, кроме указанных.

en: Add to the listed pages only.
ru: Добавлять только на указанные страницы.

en: Add tracking to specific pages
ru: Добавить отслеживание для отдельных страниц
