Kiss Insights (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Add to every page except the listed pages.
sv: Lägg till på varje sida förutom de angivna sidorna.

en: Add to the listed pages only.
sv: Lägg till enbart till de angivna sidorna.

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor
