Kiss Insights (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Not enabled
ta: செயலாக்கத்தில் இல்லை
