Kiss Insights (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Layout
az: Şablon

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Not enabled
az: Aktiv deyil
