Kiss Insights (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Layout
ca: Disposició

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes
