Kiss Insights (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Layout
is: Útlit

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
