Kiss Insights (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Not enabled
jv: Ora bisa
