Kiss Insights (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Layout
oc: Afichatge

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Not enabled
oc: Pas activat
