KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Name
cy: Enw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: file system
cy: system ffeil

en: Add tracking to specific pages
cy: Ychwanegu tracio i dudalenau penodol

en: Properties
cy: Priodweddau
