KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Name
fi: Nimi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Installed
fi: Asennettu

en: file system
fi: tiedostojärjestelmä

en: Usage
fi: Käyttö

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Writable
fi: Kirjoitettavissa

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Not found or not writable
fi: Ei löytynyt tai kirjoitettavissa

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
fi: Kansio %directory puuttuu tai kansioon ei voida kirjoitettaa.

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
fi: Hakemistoa %directory ei löytynyt tai siihen ei voitu kirjoittaa. Katso <a href="@docpage">@docpage</a> saadaksesi lisätietoja.
