KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Name
is: Navn

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: file system
is: fílukervi

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
