KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Name
hu: Név

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Installed
hu: Telepített

en: file system
hu: fájlrendszer

en: Usage
hu: Használat

en: Set
hu: Beállítás

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Writable
hu: Írható

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Not found or not writable
hu: Nem található vagy nem írható

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
hu: %directory könyvtár nem létezik, vagy nem írható.

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
hu: %directory könyvtár nem található, vagy nem írható a kiszolgáló által. További tudnivalók a dokumentáció <a href="@docpage">@docpage</a> oldalán olvashatók.
