KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Name
ku: ناو

en: Statistics
ku: ئامار

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: file system
ku: سیسته‌می په‌ڕگه‌

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
