KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Name
my: အမည်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
