KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Name
nn: Namn

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: file system
nn: filsystem
