KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Name
ro: Nume

en: Statistics
ro: Statistici

en: API Key
ro: Cheie API

en: Configuration
ro: Configurație

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Installed
ro: Instalat

en: file system
ro: sistem de fișiere

en: Usage
ro: Utilizare

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini
