KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Name
sl: Ime

en: Statistics
sl: Statistika

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: Installed
sl: Nameščeno

en: file system
sl: datotečni sistem
